INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100, PO Box 217 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Вітаємо з Днем медичного працівника!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Щиро вітаємо представників медичної спільноти України з професійним святом!

 

Ваша праця – у числі найпочесніших, найскладніших та найгуманніших у світі. У час біди Ви першими приходите на допомогу. Супроводжуєте від народження і до тризни. Рятуючи тіло, нерідко зцілюєте і душу, вселяючи надію на одужання. Несете відповідальність за життя і здоров’я цілої нації, часто жертвуючи власним. І попри усі складнощі і труднощі залишаєтеся вірними професійному обов’язку, чуйними, милосердними, самовідданими. Складно скласти ціну Вашій місії на землі.

 

Від Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» дякуємо кожному з Вас за врятовані життя, збережене здоров’я, оперативність реагування, високий професіоналізм! Нехай смертей та травм на дорогах буде менше, а відповідно й тривог та болю у Вашому житті.

 

Здоров’я Вам, добра, невичерпної енергії, визнання та шани, кар’єрного зростання, успіхів у нелегкій, але такій важливій справі, наснаги та достатку в усьому.

 

З повагою
президент Фонду Юрій Чорний