Привітання з Днем Національної поліції України!

Шановні працівники Національної поліції України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Вже четвертий рік поспіль, стоячи на сторожі новітніх підходів до збереження правопорядку та безпеки громадян, своєю самовідданою працею, наполегливістю та сміливими вчинками ви зберігаєте високий рівень довіри та авторитету серед національної поліції в країні.

Тривалий час, тісно співпрацюючи разом з вами на теренах забезпечення безпеки дорожнього руху, не раз переконуємося у відповідальності, витривалості, армійській чіткості у реалізації будь-яких проектів та завдань. Щоденно, своєю роботою, ви  запобігаєте смертності та травматизму серед водіїв, пішоходів, дітей, гідно вирішуєте найскладніші ситуації, що виникають під час дорожньо-транспортних пригод, проводите освітню, а часом і виховну роботу. Щиро дякуємо вам за професіоналізм, відданість справі та своєму службовому обов’язку, беззаперечну готовність долучатися до усіх можливих заходів заради втілення важливої місії безпеки на дорогах.

У цей святковий день зичимо вам легких доріг, законослухняних водіїв, кар’єрного зростання та нових службових досягнень!  І звичайно ж, міцного здоров’я та особистого щастя!

 

З повагою

колектив Міжнародного благодійного фонду “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП”