Фонд планує відкриття представництва у Кривому Розі

Президент Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Юрій Чорний провів зустріч з представниками громадських організацій «Криворізька міська Асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування» та Саксаганська районна організація ветеранів у Кривому Розі. Опікуючись проблемами та питаннями розвитку міста, громадські активісти підтримали ідею ініційованого Фондом національного проєкту «Безпечна країна» та інших напрямків діяльності Фонду, пов’язаних з безпекою на транспорті.

  Сторони підписали Меморандум про співпрацю, яким домовилися про об’єднання зусиль в проведенні спільної діяльності на теренах регіону. Це, зокрема, – профілактична та освітня діяльність у сфері безпеки на транспорті, інформаційно-профілактична робота з підлітками та молоддю щодо поведінки на дорозі та дотримання правил дорожнього руху, реалізація благодійних програм та заходів, спрямованих на мінімізацію наслідків ДТП та їх профілактику, організація і проведення організаційних, соціальних, культурно-масових заходів з безпеки на дорогах тощо.

  Юрій Чорний висловив сподівання, що відкриття представництва Фонду у Кривому Розі спільно із нашими новими партнерами та Донецьким юридичним інститутом дасть старт новим цікавим заходам в місті, ефективному їх втіленню та працюватиме заради очевидних результатів для майбутніх поколінь. Він анонсував проведення у містах України в рамках національного проєкту «Безпечна країна» серії навчально-розважальних заходів-тренінгів для дітей та підлітків з безпеки життєдіяльності, перший із яких відбудеться саме у Кривому Розі.

  Відео із зустрічі за посиланням (Громадське телебачення, м. Кривий Ріг)

https://www.facebook.com/watch/live/?v=695726087647108&ref=watch_permalink