INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Фонд планує відкриття представництва у Кривому Розі

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Президент Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Юрій Чорний провів зустріч з представниками громадських організацій «Криворізька міська Асоціація «Депутати органів місцевого самоврядування» та Саксаганська районна організація ветеранів у Кривому Розі. Опікуючись проблемами та питаннями розвитку міста, громадські активісти підтримали ідею ініційованого Фондом національного проєкту «Безпечна країна» та інших напрямків діяльності Фонду, пов’язаних з безпекою на транспорті.

 

Сторони підписали Меморандум про співпрацю, яким домовилися про об’єднання зусиль в проведенні спільної діяльності на теренах регіону. Це, зокрема, – профілактична та освітня діяльність у сфері безпеки на транспорті, інформаційно-профілактична робота з підлітками та молоддю щодо поведінки на дорозі та дотримання правил дорожнього руху, реалізація благодійних програм та заходів, спрямованих на мінімізацію наслідків ДТП та їх профілактику, організація і проведення організаційних, соціальних, культурно-масових заходів з безпеки на дорогах тощо.

 

Юрій Чорний висловив сподівання, що відкриття представництва Фонду у Кривому Розі спільно із нашими новими партнерами та Донецьким юридичним інститутом дасть старт новим цікавим заходам в місті, ефективному їх втіленню та працюватиме заради очевидних результатів для майбутніх поколінь. Він анонсував проведення у містах України в рамках національного проєкту «Безпечна країна» серії навчально-розважальних заходів-тренінгів для дітей та підлітків з безпеки життєдіяльності, перший із яких відбудеться саме у Кривому Розі.

 

Відео із зустрічі за посиланням (Громадське телебачення, м. Кривий Ріг)

https://www.facebook.com/watch/live/?v=695726087647108&ref=watch_permalink

 

0