Фонд сприяє кваліфікованій юридичній підтримці постраждалим внаслідок ДТП

Одним із напрямків діяльності Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» є забезпечення юридичної підтримки водіям та іншим учасникам дорожнього руху, які понесли різного роду фізичні, матеріальні та моральні збитки внаслідок дорожньо-транспортних пригод, та надання допомоги в зв’язку з цим  фахових юридичних консультантів.

 

З цією метою Фонд заручається підтримкою профільних юридичних компаній, які опікуються захистом прав водіїв та інших постраждалих внаслідок ДТП. Згідно домовленостей, йдеться про можливості надання безкоштовної первинної юридичної консультації потерпілим внаслідок ДТП та допомоги в оформленні первинної документації, у тому числі з місця аварії, а також сприяння подальшій юридичній підтримці у разі необхідності. Як правило, такі компанії здійснюють правову експертизу документів, оскарження дій або бездіяльності правоохоронних органів, надають допомогу в організації належної технічної експертизи, представляють інтереси потерпілого в органах поліції, страхової компанії та суду, а також забезпечують належною адвокатською допомогою в суді, якщо це матиме місце.

 

За словами президента МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Юрія Чорного, чітко орієнтуючись на потреби тих, хто постраждав у ДТП, при виборі юридичних партнерів Фонд орієнтується в першу чергу на досвід, професіоналізм та ефективність у розкритті справ саме такого спектру, а також можливість піти назустріч тим, для кого кваліфікована юридична допомога є фінансово недоступною.