Ювенальна поліція України долучилася до заходів національного проекту «Безпечна країна» у напрямку безпеки дітей

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» продовжить спільну діяльність та взаємодію у напрямку безпеки дітей з Управлінням ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України – відповідний Меморандум сторони підписали 22 липня 2019 року.

Завдяки спільному проекту Фонду та Ювенальної поліції України #I_can_HELP_you #Я_можу_тобі_допомогти, який успішно пройшов навесні цього року, близько двох сотень підлітків із 15 областей України мали змогу пройти курси з оволодіння навичками надання домедичної допомоги у разі надзвичайних ситуацій та отримати відповідні сертифікати. Проект зіграв надзвичайно важливу навчально-виховну та профорієнтаційну роль для підростаючого покоління, а також допоміг здобути важливі знання з домедичної допомоги, які будуть необхідні їм у подальшому житті.

Цей позитивний досвід дав поштовх до подальшої тісної співпраці Фонду та Ювенальної поліції України. Зокрема, в рамках заходів Національного проекту «Безпечна країна», який ініційований Фондом цієї весни. Так, планується проведення профілактичних заходів та занять з формування навичок надання першої невідкладної допомоги у разі надзвичайних ситуацій для дітей, які потрапили у складні життєві обставини; внутрішньо переміщених дітей зі сходу України; дітей, які стали свідками правопорушень; дітей, які перебувають на профілактичному обліку поліції. Також в рамках співпраці передбачена важлива робота з популяризації серед дітей та підлітків здорового способу життя та формування відповідального ставлення до власного здоров’я.

Міжнародний благодійний фонд розраховує на підтримку та сприяння з боку Ювенальної поліції України у проведенні та оцінюванні цьогорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт, тематика якого спрямована на запобігання дитячого травматизму та смертності на дорогах, а також протидії булінгу (цькуванню) дітей в навчальних закладах.