На Львівщині Фонд провів зустріч з майбутніми автомобілістами: говорили про «Безпечну країну» та безпеку дорожнього руху

Фахівці регіонального представництва МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у Львівській області долучилися до науково-практичного семінару для майбутніх водіїв та автомеханіків при професійно-технічному навчальному центрі ім. святого Івана Боско у Львові.

 

Заняття було присвячене безпеці дорожнього руху: спільно з працівниками патрульної поліції та ДСНС присутнім нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху, ризики керування в нетверезому стані, необхідність дотримання пожежної безпеки, алгоритми реагування у разі ДТП та інших надзвичайних ситуацій на дорозі, пояснили деякі аспекти автомобільного законодавства.

 

Представники Фонду Орися та Ігор Засадні розповіли водіям про реалізацію в Україні національного проекту «Безпечна країна», його цілі та завдання, можливості для участі в ньому усіх учасників дорожнього руху, у тому числі й водійської аудиторії. Особливо присутнім сподобалася ідея дорожнього інспектування водіями некоректного розміщення знаків та інших об’єктів дорожньої інфраструктури з метою виправлення недоліків, спецпроект зі  створення мережі з надання невідкладної медичної допомоги на автомагістралях країни, ініціатива щодо запуску окремої онлайн платформи для надання інформаційної, медичної та правової допомоги водіям із-за кордону тощо.

 

Майбутнім водіям вкотре нагадали про відповідальність за кермом, дотримання водійської етики, прояву гуманності та допомоги тим, хто потрапив в біду на дорозі або став жертвою ДТП. А також закликали тих, хто має змогу, долучатися до ініційованого Фондом благодійного донорського проекту зі здачі крові постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод «Здай кров – врятуй життя», розповіли як і де це можна зробити в межах регіону.