Навчаємо надавати домедичну допомогу правильно: проект «Безпечна країна» запрошує бажаючих

Проект «Безпечна країна» продовжує набувати прихильників. Фахівці Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» провели відкритий майстер-клас з домедичної допомоги в столичному парку і переконалися – все більше дорослих і дітей прагнуть навчитися цим важливим навичкам і робити це правильно.

 

Директор Фонду Інна Оліфіренко переконана, завдяки проекту рівень охоплення знаннями та навичками з домедичної допомоги серед населення країни значно зросте. «На сьогодні в рамках проекту ми проводимо заняття з домедичної допомоги для дітей в школах, а також тренінги для дорослих, яким такі знання необхідні в службових цілях, – розповіла вона. –  Ми розвиваємося і наразі розробляється декілька цікавих спецпроектів для інших цільових груп. Усі вони матимуть різний формат, але наше завдання, аби все більше громадян здобули навички з домедичної допомоги. Адже це елементарні речі, якими має володіти кожна людина».

 

Вона закликала усіх  бажаючих долучатися до проекту, навчатися та спільно втілювати зміни, що дозволять жити і почуватися безпечно у власній країні.

 

Нагадаємо, основні ініціативи проекту спрямовані на підвищення рівня безпеки дорожнього руху, безпечне екологічне середовище, безпеку в екстрених ситуаціях та безпеку дітей.