Переможці VI Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» отримали дипломи та подарункові сертифікати

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» отримав низку позитивних відгуків від переможців VІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна», яким надійшли дипломи та подарунки.

Оприлюднення результатів VІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна» та нагородження цьогорічних переможців відбулося в онлайн-форматі, тому всі призи конкурсантам були відправлені поштою. Нагадаємо, із понад 1300 робіт, що надійшли на конкурс цього року, до фіналу вийшли 22 призові роботи від учнів та студентів з усієї України.

 

Зокрема активними учасниками цьогорічного конкурсу стали школярі Донецької, Харківської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської області. Попри те, що більшість закладів освіти цих регіонів продовжують працювати в дистанційному форматі, це не вплинуло на якість робіт та творчі здібності молоді, які з креативом підійшли до висвітлення актуальних проблем безпекового середовища.

—  Моя відеоробота «Не закривай очі» має на меті привернути увагу до однієї актуальної проблеми сьогодення, а також закликати усіх не бути байдужими до власної та чужої безпеки. Основою сюжету для відеороботи стала реальна ситуація, тому я закликаю створювати та поширювати подібні відео, адже сьогодні в небезпеці може бути ваш ближній, а завтра ви, —  поділилася думками щодо своєї конкурсної роботи призерка конкурсу, студентка 18 групи Відокремленого структурного підрозділу «Львівський поліграфічний фаховий коледж Української академії друкарства» Марта Карпан.

 

Закликає створювати соціально значущий контент і призерка конкурсу, учениця 10 А класу школи І-ІІІ ступенів № 27 Шевченківського району міста Києва Маргарита Костенко. Її відеоробота «Твоя безпека — у твоїх руках», створена спільно з однокласником Денисом Бараловим, посіла перше місце у номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху».

 

—   Я дуже рада, що взяла участь у цьому проєкті та маю надію, що така можливість буде і в наступному році. Сподіваюся, що щороку до конкурсу буде долучатися все більше учнів, і спільними зусиллями ми зможемо знизити смертність на українських дорогах, —  розповіла Маргарита.

Нагадаємо, Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна» проводиться в Україні шостий рік поспіль. Його метою є популяризація дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, використання пішоходами світлоповертальних елементів у темний час доби, дотримання алгоритму дій у разі ДТП та інших нещасних випадків, надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи військового характеру та реагування на їхні наслідки, важливості опанування навичками надання домедичної допомоги потерпілим.

 

Організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» спільно з Міністерством освіти та науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України.