Проект «Безпечна країна» презентували вихованцям Міжнародного дитячого центру «Артек»

Як жити безпечно та вміти надати домедичну допомогу постраждалим в екстремальних ситуаціях – важливими знаннями з вихованцями ХІІІ тематичної зміни Міжнародного дитячого центру «Артек» поділилися фахівці Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП». Юнаки та дівчата дізналися більше про національний проект «Безпечна країна» та про те, як вони, молоде та перспективне покоління держави, можуть зробити її безпечною.

 

Iнструктор Фонду Анастасія Брянцева, яка проводила заняття з домедичної допомоги для юних артеківців, залишилася у захваті від їх активності та уважності: «Було дуже класно співпрацювати. Діти спробували себе у ролі реаніматора, вчилися надавати невідкладну допомогу на манекені, я бачила їхню зацікавленість та щирі емоції. Сподіваюсь, що вони отримали важливі для себе знання».

 

«Виходячи з цілей та завдань проекту «Безпечна країна», молоде підростаюче покоління  ̶  одна із найголовніших наших аудиторій. В першу чергу, з отримання навичок поведінки та допомоги в надзвичайних ситуаціях. Віримо, що юне покоління зробить нашу країну безпечною!»,  ̶  переконана директор Міжнародного благодійного фонду Інна Оліфіренко.