Призери Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» продовжують ділитися своїми відгуками

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» продовжує отримувати відгуки від переможців ІІІ всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна», які отримали свої подарунки. Нагадаємо, у цьому році оголошення результатів конкурсу відбулося онлайн. Свої фото-та відеовідгуки, враження та побажання діти надсилають поштою. Серед них:
Юлія Бошель, 14 років, с. Тур Волинської області, що посіла І місце за кращу фотороботу з теми безпеки дорожнього руху – «Будь обережним»:
I-mistse_Iuliia-Boshel_Budb-oberezhnym_1067x800
Мотиваційний відгук дівчинки щодо участі у конкурсі можна переглянути за посиланням.

Марія Скрипкар, 17 років, студентка Чернівецького професійного ліцею сфери послуг, нагороджена окремим спецпризом від журі за фотороботу «STOP gadget»:

Skrypkar-Mariia_foto-spetspryz-BDR
Spetspryz_Fotorobota-Skrypkar-Marii-DPTNZ-Chernivetskyj-profesijnyj-litsej-sfery-posluh-min-1100x778

Ірина Якименко, 15 років, селище Новорайськ, Херсонська область, фоторобота якої «Стіна витримає… А ти?» виборола І місце серед фото у номінації «Протидії булінгу у закладах освіти»

Артем Яринич та Богдан Яворський, студенти Хмельницького ліцею №15 ім. Олександра Співачука, які здобули І місце кращу відеороботу з теми безпеки дорожнього руху «Не втикай».

Захоплюючою історією зйомок «Не втикай» хлопці поділилися у своєму відеовідгуці, а  також розповіли, чому візьмуть участь у конкурсі і в наступному році.

Кирило Корбут, 15 років, з м. Миколаївка Донецької області, зворушлива пісня якого на анімований відеоряд «Зупини свою агресію» дала йому змогу вибороти першість у номінації «Протидія булінгу у закладах освіти» серед відео.

Korbut-Kyrylo_I-mistse-video-bulinh-e1607441494342

Варвара Бондар, 14 років, з м. Новодністровськ Чернівецької області, з ІІІ місцем за відеороботу сповідь жертви булінгу «Слухаю тебе». Варто відзначити, Варя – постійний призер конкурсу, бере участь уже третій рік поспіль та кожного разу перемагає.

Учні 6В класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №157, колективна відеоробота яких «STOP булінг. Добро починається з тебе» здобула приз глядацьких симпатій, набравши найбільшу кількість голосів під час незалежного онлайн-голосування в номінації «Студійна відеоробота».
Ще раз вітаємо цю групу юних конкурсантів з перемогою та нагадаємо, що ще більше робіт фіналістів цьогорічного конкурсу можна переглянути на нашому YouTube-каналі «Безпечна країна»

Особливу вдячність за підтримку конкурсу та підготовку подарунків цим переможцям висловлюємо нашим постійним партнерам, співорганізаторам конкурсу – Моторному (транспортному) страховому бюро України, єдиному провідному в Україні об’єднанню страховиків, що працюють на ринку ОСЦПВ та здійснюють виплати компенсацій та відшкодувань постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Спільно з Фондом МТСБУ щороку працює над розвитком та удосконаленням конкурсу, затвердженням нових тем та заохоченням творчої молоді.