Розпочато онлайн-голосування за фото-та відеороботи всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна» 2021!

Любі друзі! З 18 жовтня 2021 р. прийом робіт на щорічний всеукраїнський конкурс фото та відеоробіт «Безпечна країна» завершено.

Організаційний комітет висловлює щиру вдячність усім учасникам – учням, студентам, педагогічним колективам навчальних закладів, батькам, – усім-усім, хто долучився та надіслав свої творчі роботи.  За ці чотири роки, а вже стільки триває конкурс, ми переконуємося, що стали близькими та цікавими для наших учасників. Що тематика конкурсу – безпека на дорогах, безпека екології, безпечне освітнє середовище, протидія булінгу та інші теми – є також важливими і для них, і кожен прагне внести частинку свого «я» у розбудову безпечної країни. З травня по жовтень 2021 року ми отримали більше 1000 робіт, кожна з яких є дійсно унікальною та цінною. Приємно, що десятки  авторів та цілих колективів беруть участь вже не вперше, ми впізнаємо їхній «почерк», і це надзвичайно втішає.

Цього року на конкурс було висунуто 6 важливих тем зі сфери безпеки у двох номінаціях – фото та відео:

1) Молодь за безпеку дорожнього руху ;
2) Популяризація носіння світлоповертальних елементів;
3) Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти;
4) Безбар’єрне освітнє середовище;
5) Захист екології та природніх ресурсів;
6) Безпека життєдіяльності – вільна інтерпретація теми соціальної важливості дотримання правил безпечної поведінки суспільством.

Відповідно до умов конкурсу, усі надіслані та розміщені на конкурсній платформі фото- та відеороботи оцінюватимуться експертними журі, до складу яких увійдуть представники низки державних органів, відомств та структур, зацікавлених комерційних та громадських організацій, фахівці медіасфери. Саме вони і визначать переможців – І, ІІ та ІІІ місця по кожній темі та номінації.

Проте, як і щороку, ми даємо можливість кожному бажаючому спробувати себе в якості журі конкурсу та проголосувати за роботу, яка сподобалася. Незалежне онлайн-голосування – це окрема номінація конкурсу, переможці якого (ті, хто отримав найбільшу кількість лайків по кожній темі) будуть відзначені грамотами та призами глядацьких симпатій. Незалежне он-лайн-голосування триватиме тиждень – з 18 по 24 жовтня 2021 року. Проголосувати за вподобані роботи можна лише на конкурсній платформі, і технічно – лише один раз з однієї з однієї IP-адреси.

Зверніть увагу! Переможців конкурсу визначає лише журі відповідно до критеріїв оцінювання, визначених у Положенні про конкурс. Незалежне народне онлайн-голосування висуває тільки фаворитів глядацьких симпатій.

Підсумки всеукраїнського конкурсу фото- та відео робіт «Безпечна країна» будуть оголошені дистанційно під час Тижня безпеки дорожнього руху, що пройде в Україні 15-21 листопада 2021 року. Онлайн-трансляцію заходу можна буде переглянути на Youtube-каналі «Безпечна країна» http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна. Дату та час трансляції ми повідомимо додатково. Рекомендуємо вже сьогодні підписатися на канал та натиснути дзвіночок, щоб вчасно отримати сповіщення про початок заходу.

Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проекту «Безпечна країна» проходить четвертий рік поспіль за спільної ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», Міністерства освіти та науки України, Моторного (транспортного) страхового бюро України.