Розпочав роботу ІІ Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті

10 листопада 2020 року в рамках всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху розпочав роботу щорічний ІІ Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті, де планують обговорити актуальніші питання в роботі транспортної галузі, новітні державні рішення та напрацювання, шляхи підвищення якості та безпечності перевезень, удосконалення допомоги постраждалим внаслідок ДТП.

  У цьому році Конгрес проходить у дистанційному форматі. Запрошуємо до перегляду на Youtube-каналі http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна Тривалість заходу з 10.00 до 14.00 год.

  На конгресі планується обговорити шість тематичних панелей з такими питаннями:
  • результати виконання Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року – стан, дії та перспективи. Система управління безпекою руху у сфері транспорту.
  • Безпека на транспорті: ефективність роботи служб та інституцій та їх вплив на безпеку перевезень. Проблемні питання у сфері перевезень. Навчання та підвищення кваліфікації фахівців транспортної галузі.
  • Аналіз, моніторинг та розслідування аварійності на транспорті. Масштабні ДТП на автомобільному транспорті як частина загальної ситуації з травматизмом та смертністю на дорогах України. Вжиття необхідних заходів для покращення ситуації. Аудит безпеки дорожнього руху.
  • Розвиток транспортної інфраструктури з точки зору безпеки на державному та місцевому рівнях. Міська інфраструктура, європейські стандарти в організації руху. Екологічна безпека на транспорті.
  • Роль Моторного транспортного (страхового) бюро України у сфері безпеки дорожнього руху.
  • Медичні аспекти безпеки дорожнього руху.
Участь у заході беруть представники Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з безпеки на транспорті, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, Моторного (транспортного) страхового бюро України. а також в окремих питаннях – представники Донецького юридичного інституту  МВС України, КП «Київський міський центр організації дорожнього руху», Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та інші.

  Ваші запитання до учасників Конгресу можна надіслати на електронну скриньку t.bezpeka2018@gmail.com 

  Усі вони будуть опрацьовані фахівцями в межах компетенції вже найближчим часом. Відеовідповіді будуть викладені на Youtube-каналі http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна