БЕЗПЕЧНЕ МІСТО ТАМ, ДЕ ДІТИ В БЕЗПЕЦІ!

ЗАМОВТЕ ПРОВЕДЕННЯ SAFETY WEEKEND У ВАШОМУ МІСТІ*!

SAFETY WEEKEND –навчально-виховні заходи-тренінги для дітей та молоді з безпеки життєдіяльності в рамках національного проєкту «Безпечна країна».

Проводяться у містах та селищах України у формі організації змістовного дозвілля та спрямовані на вдосконалення знань та навичок дітей та молоді з основ безпеки життєдіяльності – дотримання правил дорожнього руху та пожежної безпеки, вміння реагування на надзвичайні ситуації, оволодіння навичками надання домедичної допомоги, захист навколишнього середовища та правильного сортування відходів, протидію дитячому булінгу та кібербулінгу в закладах освіти та інші теми, пов’язані з безпекою, в умовах сучасного міста.

Мета – актуалізація та пропаганда безпечних правил життя у місті, розвиток соціально активної відповідальної молоді та її профорієнтація, утвердження статусу БЕЗПЕЧНОГО ДЛЯ ЖИТТЯ МІСТА.

«Safety Weekend» у кожному конкретному місті організовується та проводиться Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» за сприяння органів місцевого самоврядування та у співпраці з представниками державних підрозділів та служб на місцях – патрульної та ювенальної поліції, ДСНС, закладів освіти, служб у справах дітей, сім’ї та молоді тощо, а також громадських та бізнес організацій, що працюють у сфері безпеки, страхування та екології.

7 ТЕМАТИЧНИХ ЛОКАЦІЙ

№ 1 – вивчення та дотримання правил дорожнього руху;
№ 2 – популяризація носіння світлоповертальних елементів;
№ 3 – вивчення правил страхування здоров’я, життя та майна;
№ 4 – вивчення та дотримання правил поведінки в екстрених ситуаціях, пожежної безпеки, поведінки на воді і т.п.);
№5 – оволодіння навичками надання домедичної допомоги;
№6 – захист навколишнього середовища, екологічна безпека;
№7 – протидія булінгу, кібербулінгу та іншим видам насильства серед дітей.

SAFETY WEEKEND, м. Київ, Пуща Водиця, МДЦ “АРТЕК” (серпень, 2021)

Захід був приурочений до 30-ї річниці Незалежності України. Участь узяли вихованці Міжнародного дитячого центру “Артек” у формі командного змагання. Проведення відбулося у співпраці з підрозділами патрульної та ювенальної поліції у м. Києві, головним управлінням ДСНС у м. Києві, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, ТОВ «КОМПАНІЯ «БІКО», громадською організацією «Соціальна справедливість «Совість», страховою компанією «ТАС».

SAFETYWEEKEND, м. Кривий Ріг (вересень, 2020)

Перший Safety Weekend в Україні відбувся у вересні 2020 р. в м. Кривий Ріг. До заходу долучилося більше тисячі жителів та гостей міста разом з дітьми. З більш як 200 дітей та підлітків, що взяли участь в локаціях, 50 найбільш активних та обізнаних були нагороджені дипломами та подарунками.

ЗАМОВИТИ ПРОВЕДЕННЯ SAFETY WEEKEND У ВАШОМУ МІСТІ:

тел. 068-466-43-82, e-mail: fond@dopomogadtp.com

*Проводимо в містах та селищах країни за попередньою домовленістю з органами місцевої влади. В умовах карантину – з обмеженою кількістю учасників та дотриманням усіх протиепідемічних заходів.