Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна»

Дорогі наші юні друзі! З 25 травня 2022 року ми розпочинаємо прийом ваших фото- та відеоробіт в рамках V ювілейного Всеукраїнського конкурсу серед дітей та молоді «Безпечна країна», організаторами якого є МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти і науки України  та Моторним (транспортним) страховим бюро України.

Як і щороку, конкурс має на меті привернення уваги підростаючого покоління, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил та норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді. А також формування творчих здібностей підростаючого покоління, створення дітьми та молоддю соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей».

У цьому році на конкурс організаторами винесено такі теми:

  • Молодь за безпеку дорожнього руху;
  • Безбар’єрне освітнє середовище;
  • Безпека життєдіяльності знаємо та діємо (практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим);
  • Моя безпечна країна: майбутнє (вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього) – лише І місце, спецприз.

Фото- та/або відео робота на обрану тему має виглядати як соціальна реклама, спрямована на пропаганду толерантної та безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого травматизму, дотримання правил дорожнього руху, зокрема, носіння світлоповертальних елементів, використання захисних шоломів при їзді на мотоциклах і велосипедах, ременів безпеки та дитячих крісел в автомобілях, відповідальним користуванням персональним електротранспортом, на популяризацію правил взаємоповаги, рівного доступу до освіти, забезпечення особливих освітніх потреб, дотримання правил пожежної безпеки та поведінки на воді, поведінки у разі надзвичайних ситуацій, у разі виявлення мінно-вибухових предметів, володіння навичками надання домедичної допомоги та інших аспектів, пов’язаних з безпекою.

Вперше у цьому році, враховуючи ситуацію, в якій опинилася країна і діти у тому числі, ми запускаємо спецтему патріотичного спрямування Моя безпечна країна: майбутнє, де хочемо побачити погляд дітей на мир та війну, на ті речі, без яких неможливе безпечне майбутнє у нашій державі. Це вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього. Переможців у цій номінації з отриманням спецпризу від організаторів буде лише два – у категорії ФОТО та ВІДЕО.

До участі в конкурсі традиційно запрошуються учні та вихованці закладів освіти без вікових обмежень. Діти до 14 років за наявності згоди батьків/опікунів.

Прийом робіт триватиме до 21 жовтня 2022 року, з підведенням підсумків у листопаді 2022 року під час ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Переможці будуть відзначені чудовими призами та подарунками, а їх роботи можуть претендувати на статус соціальної реклами для трансляції у ЗМІ.

Детально ознайомитися з усіма умовами конкурсу та вимогами до конкурсних робіт можна на нашому сайті у розділі меню КОНКУРС 

Також нагадаємо, ми маємо YouTube-канал «Безпечна країна», де можна ознайомитися з кращими конкурсними роботами попередніх років, подивитися трансляції нагороджень та бути в курсі інших наших цікавих відеоновинок.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи! Бажаємо натхнення та креативу! Нехай прийдешнє літо буде для вас безпечним та радісним, а дитинство – захищеним і щасливим!