Триває прийом відеоробіт на всеукраїнський конкурс «Будь помітним на дорозі»

Юні друзі! Трохи більше двох тижнів залишається аби скористатися нагодою поділитися своєю унікальною відеороботою з теми носіння світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі та перемогти. Прийом відео на всеукраїнський конкурс «Будь помітним на дорозі» в рамках національного проєкту «Безпечна країна» триває до 25 квітня 2021 року.

Відомо, що використання світлоповертальних елементів пішоходами у темний час доби рятує їхнє життя, адже допомагає водію вчасно помітити людину на дорозі та зреагувати. Розкажіть про це цікаво, неординарно, переконливо – і можливо саме ваша робота, яку побачать українці, надихне їх неодмінно дотримуватися цієї важливої вимоги.

А ми нагадаємо ключові умови нашого конкурсу:
  • відеоробота має бути колективною, до участі ми запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів профтехучилищ;
  • відеоробота має бути соціально спрямованою та демонструвати позитивний приклад використання дітьми та молоддю світлоповертальних елементів – жилетів, ременів, браслетів, підвісок, брелків, стрічок тощо на одязі або на засобах пересування – велосипедах, роликах, ковзанах, мопедах, персональному електротранспорті, дитячих колясках та ін., або носіння одягу із світлоповертальними елементами; привернення уваги громадськості до важливості використання світлоповертальних елементів заради безпеки на дорозі; із використанням закликів  до носіння світлоповертальних елементів;
  • тривалість відеоролика має становити 30-45 сек. (максимально – до 1 хвилини);
  • формат відео – МР4, максимально хорошої якості;
  • твір має бути оригінальним, не скопійованим з інших джерел та створеним саме колективом учасників конкурсу.
Нагадуємо, що робота завантажується на платформу конкурсу самостійно та обов’язково супроводжується колективною Заявою учасників – їх дозволом на використання та трансляцію роботи, а також можливе редагування та доповнення з метою більш ефективної популяризації теми.

Ми прагнемо, аби роботи, які ви створюєте, побачили якомога більше глядачів, та намагаємося отримати усі необхідні дозволи для визнання кращих із них соціальною рекламою. Це дасть можливість транслювати ваші відео не лише в Інтернет-просторі, але й на телебаченні. А тому звертаємо вашу увагу під час підготовки робіт уникати плагіату, що є абсолютно неправомірним, прямого рекламного змісту (посилання на конкретний товар або виробника), посилання на об’єкти права інтелектуальної власності, потрапляння в кадр суб’єктів господарської діяльності.

Детальніше з усіма умовами та вимогами до конкурсних робіт, а також критеріями їхнього оцінювання, можна ознайомитися у Положенні про конкурс на спеціальній сторінці нашого сайту.

Також там можна переглянути роботи, що вже надійшли на конкурс від інших учасників.

Організатори конкурсу – Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міносвіти України та Моторним (транспортним) страховим бюро України з нетерпінням чекають на ваші роботи та бажають успіхів!

Підведення підсумків конкурсу відбудеться у рамках проведення Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, який у цьому році припадає на 17-23 травня 2021 року.  Про дату буде повідомлено додатково.