Триває прийом фото- та відеоробіт на всеукраїнський конкурс «Безпечна країна»

До уваги керівників закладів освіти, педагогів, учнів, батьків!

Навчальний рік уже розпочався, тож час не лише гризти граніт науки, а й проявляти найкращі дитячі творчі здібності та таланти. Нагадуємо, що в Україні наразі триває четвертий щорічний всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна», який має на меті розкрити творчий потенціал підростаючого покоління стосовно їх бачення найважливіших правил безпечної поведінки в суспільстві, а саме:

• дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, використання світлоповертальних елементів;
• протидії булінгу, кібербулінгу, насильству, жорстокості та їхнім наслідкам, виховання поваги та толерантної взаємодії з однолітками;
• безбар’єрного доступу дітей до освіти, розвитку інклюзивного середовища, підтримки дітей з особливими потребами;
• захисту навколишнього середовища, екологічної безпеки.

А отже, цього року конкурс охоплює наступні теми:
1) Молодь за безпеку дорожнього руху;
2) Використання світлоповертальних елементів;
3) Протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти;
4) Безбар’єрне освітнє середовище;
5) Захист екології та природніх ресурсів;
6) Безпека життєдіяльності – вільна інтерпретація теми безпечної поведінки у суспільстві.

До участі ми запрошуємо учнів та вихованців закладів освіти, творчі аматорські фото- та телестудії. Участь в конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною. Кількість робіт від автора (-ів) – до трьох на одну або декілька обраних тем.

Звертаємо увагу, що прийом фото- та відеоробіт триває до 17 жовтня 2021 року, після чого їх оцінку проведе повноважне журі. Підведення підсумків конкурсу відбудеться у листопаді 2021 р. у рамках проведення ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні (дата буде повідомлена додатково). Зареєструватися на конкурс та завантажити роботи можна на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» www.dopomogadtp.com.ua у розділі Конкурс.

Організатори конкурсу – МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», Міністерство освіти та науки України та Моторне (транспортне) страхове бюро України – закликають небайдужу молодь долучатися та чекають від юних учасників безлічі цікавих та креативних робіт. Нам приємно, що щороку до участі долучається все більше і більше закладів освіти, а наша молодь має можливість проявити себе. Переможці отримують безліч неймовірних подарунків, а їх роботи стають базою для формування соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей». Тож запрошуємо усіх охочих та чекаємо на креативні світлини та відеоролики!

Переглянути найкращі роботи конкурсу попередніх років можна на сайті Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у розділі Конкурс або на YouTube-каналі «Безпечна країна».

З усіх питань стосовно участі в конкурсі та завантаження робіт звертайтеся за тел. 068-466-43-82.