У МДЦ «Артек» відбувся навчально-виховний тренінг-змагання з безпеки життєдіяльності «SAFETY WEEKEND»

Моя країна безпечна: з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та в рамках національного проєкту «Безпечна країна» 19 серпня у Міжнародному дитячому центрі «Артек» у Києві (Пуща Водиця) відбувся навчально-виховний тренінг-змагання з безпеки життєдіяльності «SAFETY WEEKEND». Його метою було поглибити знання та навички юних артеківців стовно основних правил безпеки:
  • безпеки дорожнього руху: дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, користування світлоповертальними елементами.
  • безпеки у разі надзвичайних ситуацій: дотримання алгоритму дій у разі НС, оволодіння навичками надання домедичної допомоги;
  • безпечного навчального середовища: протидія дитячому булінгу, кібербулінгу та іншим видам насильства серед дітей;
  • екологічної безпеки: заохочення до озеленення міста, захисту природи та її ресурсів, пропаганди сортування сміття.
Захід був ініційований Міністерством освіти та науки України та Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» в рамках проведення Всеукраїнського серпневого форуму «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху». Масштаб такого заходу саме у таборі «Артек» – країні дитинства з багаторічною історією та унікальною системою дитячого самоврядування, національно-патріотичним та громадянським вихованням, інноваційною системою розвитку дітей, у т.ч. з особливими потребами, – підкреслює важливість формування підростаючого покоління, яке було би готове дотримуватися правил безпечної поведінки в дорослому житті, захищати себе та інших, творити безпечну та щасливу країну, у якій живуть.   «SAFETY WEEKEND» для артеківців пройшов у формі командного змагання: сім визначених команд мали змогу пройти по семи тематичних локаціях, виконати завдання інструкторів та позмагатися у вправності їхнього виконання. А ще презентувати плакат на одну із обраних тем та розповісти якою ж вони бачать свою безпечну країну. Діти відобразили на малюнках свої маленькі мрії: безпечні дороги, безпечні та захищені міста, здоровий спосіб життя та чисте довкілля, заперечення булінгу та іншим видам насильства тощо.   За підсумками журі три найактивніших, найкреативніших та найобізнаніших із команд були нагороджені грамотами та призовими кубками. А абсолютно усіх учасників змагання організатори відзначили корисними подарунками: світлоповертальними ременями та браслетами, методичними посібниками з правил поведінки на вулицях та дорогах «Безпечна дорога додому», іншою довідковою літературою, страховими сертифікатами та ін.   МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» висловлює подяку за сприяння проведення заходу Міністерству освіти і науки України, Міністерству інфраструктури України, Моторному транспортному страховому бюро України. За тісну співпрацю та активну роботу з дітьми на локаціях – підрозділам патрульної та ювенальної поліції у м. Києві, головному управлінню ДСНС у м. Києві, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, ТОВ «КОМПАНІЇ «БІКО», громадській організації «Соціальна справедливість «Совість», страховій компанії «ТАС». А ще солодкому партнеру заходу – ТМ «Рудь» за цікаву розважальну програму та найсмачніше морозиво для усіх мешканців Артеку.   Нагадуємо, навчально-розважальний захід-трегінг з безпеки життєдіяльності «Safety Weekend» проводиться Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» на постійній основі та розрахований на дитячо-юнацьку аудиторію. Дізнатися більше про умови проведення заходу можна тут.