У школах країни провели загальнонаціональний урок з безпеки дорожнього руху

У рамках 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах країни цього тижня пройшов єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Захід ініційований Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Міністерством освіти та науки України.

Дітям протягом цього вкотре тижня нагадували про правила поведінки на вулицях та дорогах, на залізничному транспорті, правила поведінки пішоходів та пасажирів під час користування громадським транспортом, дотримання правил дорожнього руху велосипедистами, скутеристами, власниками популярного нині персонального електротранспорту, про використання дитячих крісел в автомобілях, світлоповертальних елементів у темний час доби, шоломів та іншого захисного спорядження під час катання на велосипедах, мотоциклах, інші важливі речі, які мають знати і пам’ятати діти.

З метою якісної підготовки до уроку з безпеки дорожнього руху Міжнародним благодійним фондом був розроблений спеціальний методичний посібник для педагогічних працівників, а також підібрана низка тематичних відеоматеріалів, які можна використовувати під час роботи з дітьми. Більш детально ознайомитися з ними можна на нашому сайті у  розділі ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК, відеоролики розміщені також на нашому YouTube-каналі “Безпечна країна”. Скористатися цими матеріалами можна не лише в рамках проведення тижнів безпеки дорожнього руху, а й будь-коли протягом року під час занять з основ безпеки життєдіяльності, тематичних виховних годин та інших освітніх заходів з цієї теми.

Чимало заходів, присвячених безпеці дітей на дорозі, у загальноосвітніх навчальних закладах цього тижня пройшли у вигляді флеш-мобів, вікторин, конкурсів, лекцій, майстер-класів, фото-челенджів, відкритих уроків, презентацій тощо, із залученням шкільних офіцерів поліції, представників місцевих громад, що опікуються темою.

Виховання свідомих громадян, законослухняних учасників дорожнього руху починається з дитинства. Дотримання елементарних правил безпеки на дорозі допоможе зберегти життя нашим дітям, а отримані знання та навички, сподіваємося, попередять тисячі випадків травм та смертей на дорогах в майбутньому.