УВАГА! Триває прийом фото- та відеоробіт на Всеукраїнський молодіжний конкурс в рамках національного проекту «Безпечна країна»

Нагадуємо, що до 17 жовтня 2019 року триває прийом фото- та відеоматеріалів від дітей та молоді на Всеукраїнський конкурс, ініційований в рамках національного проекту «Безпечна країна».

Тематика конкурсу стосується двох напрямків:
  • протидії дитячому травматизму та смертності на дорогах;
  • запобігання проявам булінгу (цькування) дітей в закладах освіти та кібербулінгу в мережі Інтернет.
Конкурс є важливим соціальним проектом, ініційованим Міжнародним благодійним фондом спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством інформаційної політики України, що дозволить зосередити увагу суспільства на складних проблемах дитячого дорожньо-транспортного травматизму та булінгу (кібербулінгу) дітей через фокус дитячого сприйняття, сприятиме його толерантності й вихованню.

Нагадаємо учасникам, що фото- та/чи відеоматеріали можна надсилати на одну чи обидві теми. Робота(-и) мають виглядати як соціальна реклама з тематики протидії булінгу або безпеки дорожнього руху й бути спрямована(-і) на пропаганду толерантної та безпечної поведінки у закладах освіти, на вулицях і дорогах, попередження дитячого травматизму, на популяризацію правил взаємоповаги, безпечного користування мережею Інтернет, дотримання правил дорожнього руху, зокрема, носіння світлоповертальних елементів, використання захисних шоломів при їзді на мотоциклах і велосипедах, ременів безпеки в автомобілях, тощо.

Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу, вимогами до конкурсних робіт та порядком подання робіт можна на спеціальній сторінці нашого сайту «Конкурс».

Підведення підсумків конкурсу та урочисте нагородження переможців заплановано на листопад 2019 року під час проведення ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, про що буде повідомлено додатково. Автори кращих фото- та відеоробіт будуть відзначені грамотами та цінними подарунками. А найкращі відеоролики конкурсу ляжуть в основу соціальної реклами для демонстрації на телебаченні та в мережі Інтернет.

Варто нагадати, що молодіжний конкурс фото-та відеоробіт Міжнародний благодійний фонд проводить в Україні вже вдруге. Такий захід у минулому році здобув високу популярність серед дітей і молоді та зібрав близько 700 робіт. Тоді роботи-переможці були високо оцінені журі та продемонстровані широкому загалу як соціальна реклама безпечної поведінки на дорозі. Усі роботи конкурсу є цінним надбанням Фонду, всі вони знаходяться у відкритому доступі. Ознайомитися з прикладами робіт можна на сторінці Архіву конкурсу, а кращі відеоролики – переглянути  на нашій YouTube-сторінці «Безпечна країна».

Ще раз запрошуємо активніше долучатися до участі в конкурсі та щиро бажаємо усім учасникам успіхів та натхнення! Призи та подарунки вже очікують переможців!