В Україні відбувся ІІ Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті – цього року в онлайн-форматі

10 листопада 2020 року в рамках всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху пройшов щорічний ІІ Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті, цього року, з урахуванням умов карантину, – у дистанційному форматі.

  До обговорення найактуальніших питань в роботі транспортної галузі та шляхів підвищення рівня безпеки дорожнього руху в країні були залучені фахівці профільних державних органів та структур – Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Українського науково-дослідного інституту медицини транспорту МОЗ України, ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», а також в окремих питаннях – представники Донецького юридичного інституту МВС України, КП «Київський міський центр організації дорожнього руху», Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», науковці, експерти.

Організатором проведення заходу став Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у співпраці з Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України та Моторним транспортним страховим бюро України.

  У ході Конгресу було представлено шість тематичних панелей, учасники яких обговорили низку питань щодо формування державної політики у сфері безпеки дорожнього руху. Зокрема, йшлося про удосконалення системи управління безпекою руху, необхідності ухвалення низки законів та нормативно-правових актів у цьому напрямку, імплементації європейських норм у наше законодавство, підвищення кваліфікації фахівців, що працюють у сфері безпеки дорожнього руху, а також керівників та спеціалістів, діяльність яких пов’язана із наданням послуг автомобільного транспорту. Серед тем обговорення також – розвиток транспортної інфраструктури, шляхи підвищення якості та безпечності перевезень пасажирів та вантажів в Україні, зниження рівня аварійності на транспорті, інновації страхового транспортного ринку, медичні аспекти безпеки дорожнього руху тощо.

  Усім, хто не мав змоги долучитися до перегляду Конгресу, нагадаємо, що запис заходу доступний на Youtube-каналі http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна

  Запитання до учасників Конгресу можна надіслати на електронну скриньку t.bezpeka2018@gmail.com. Після опрацювання фахівцями вони будуть викладені на Youtube-каналі «Безпечна країна» у формі відеовідповідей.