Відбувся онлайн-форум з безпеки дорожнього руху

19 травня в рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху відбувся онлайн-форум з безпеки дорожнього руху. З доповідями виступили представники Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Моторного (транспортного) страхового бюро України, Донецького юридичного інституту МВС України, ГО «Асоціація пішоходів України» та інші.

  Були обговорені заходи, реалізовані в рамках державної цільової Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху минулого періоду до 2020 р.  та їх вплив на нинішню ситуацію з дорожньо-транспортним травматизмом в країні, а також плани щодо впровадження нових, схвалених Урядом, Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2023-2024 рр.

  Йшлося також про актуальні питання у сфері безпеки пасажирських та вантажоперевезень в Україні, навчання та підтвердження кваліфікації працівників транспорту, налагодження процесів автоматизації та цифровізації галузі. Окреслені плани щодо будівництва та поточного капремонту доріг, мостів та розв’язок, впровадження нових інженерних рішень в дорожній інфраструктурі, що вплинуть на зниження рівня аварійності на автошляхах.

  Підіймалися питання страхового врегулювання наслідків ДТП та деякі юридичні аспекти захисту прав пішоходів.

  Повна трансляція заходу розміщена на YouTube-сторінці “Безпечна країна” за посиланням.