Вітаємо освітян з професійним святом!

Щиро вітаємо працівників галузі освіти, сіячів «розумного,  доброго, вічного», наших колег за покликанням та добрих друзів з професійним святом.

 

З глибокою повагою вклоняємося вашій невтомній та жертовній праці. Попри всі виклики сьогодення ви все ж забезпечуєте зростання гідного майбутнього покоління держави. Як вмілі скульптори, ви вкладаєте в наших дітей знання та досвід, а в їх серця – любов. Ви формуєте в них особистість – самовідданих, талановитих, здібних молодих людей, готових до самостійних рішень та відповідальних вчинків.

 

Ми завжди мали приємність та особливу честь стояти з вами пліч-о-пліч на цьому шляху. І щасливі, що в реалізації спільних проектів та програм наші прагнення єдині – аби діти жили у здоровій та безпечній країні!

 

Вдячні вам за співпрацю та довіру, високий професіоналізм, гуманну життєву позицію, добросовісне служіння обраній справі. Нехай успіхи і перемоги ваших учнів завжди окриляють вас на нові звершення і здобутки, цінує і поважає держава та суспільство.

 

Міцного вам здоров’я, невичерпних творчих сил, оптимізму, відчуття повноти і неповторності життя, щедрих урожаїв на освітянській ниві.

 

Щиро ваш,

колектив МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»