Вітаємо працівників освіти з професійним святом

Дорогі освітяни!

Вашу роль у формуванні молодого покоління важко переоцінити. Щодня ви навчаєте, виховуєте та віддаєте частину себе, аби сформувати патріотів, майбутніх професіоналів у найрізноманітніших сферах та гідних людей.

 

Праця вчителя – це велика відповідальність, особливо у цей нелегкий час.

 

Тому в день професійного свята хочеться подякувати Вам за майстерність, турботу та прагнення виростити яскраві особистості, які є майбутнім нації.

 

Разом з вами, дорогі освітяни, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» продовжує формувати безпечне середовище у суспільстві, здійснюючи науково-методичну, а також навчально-просвітницьку діяльність.

 

Серед заходів, які у співпраці з партнерами реалізовує Фонд, – загальнонаціональні єдині уроки з безпеки дорожнього руху у закладах освіти, тематичні навчально-виховні заходи вихідного дня «Safety Weekend», тренінги з надання домедичної допомоги для дітей, молоді та педагогічних працівників, щорічні всеукраїнські молодіжні конкурси фото- та відеоробіт.

 

Окрім цього, в рамках компетенції Фонд бере активну участь у реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі та долучився до розробки Програми підвищення кваліфікації для вчителів закладів загальної середньої освіти, директорів та заступників директорів, педагогів-організаторів, соціальних педагогів, практичних психологів «Знаємо та діємо».

 

Завдяки цій програмі освітяни отримають нові методичні інструментарії викладання правил безпечної поведінки на дорозі та основ надання домедичної допомоги серед школярів.

 

Створюємо безпечне освітнє середовище разом!

З Днем працівників освіти!