Вітаємо з Новим Роком!

Дорогі друзі!

2022 рік добігає кінця… Мабуть, він виявився найскладнішим роком для українців за роки незалежності. Рік, який став справжнім випробуванням, але одночасно зробив нашу націю більш сильною та згуртованою.

 

Сьогодні кожному з нас необхідно продовжувати працювати на своєму фронті, бути стійкими до всіх викликів, а головне – максимально акумулювати сили та енергію для нашої скорішої Перемоги.

 

Надії та сподівання на 2023-й рік – величезні. Хочеться, щоб мільйони тих, хто покинув свою країну повернулися назад, наші мужні захисники обов’язково зустрілися зі своїми рідними вдома, а у кожного українця був достаток та благополуччя. І, головне – бажаємо, щоб над нашою країною знову замайоріло мирне небо.

 

Безпечна країна – це те, до чого прагнемо усі ми. Саме тому Міжнародний благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП», попри важкі часи для нашої країни, продовжував втілювати у життя свої проєкти. Ми активно долучалися до заходів національного Тижня безпеки дорожнього руху, проводили благодійні акції зі здачі крові та молодіжні конкурси, впроваджували освітні ініціативи, які популяризують знання правил дорожнього руху та домедичної допомоги. 

 

Ми раді, що до наших проєктів щороку долучаються тисячі людей. Зокрема, V Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт проєкту «Безпечна країна» об’єднав більше 5000 учасників з різних куточків України. Неочікувано, що в цей надскладний час наша молодь створила більше 1000 талановитих фото- та відеоробіт, найкращі з яких обов’язково стануть соціальною рекламою.

 

Маємо надію, що у 2023-му ми продовжимо реалізовувати наші проєкти,  а також згенеруємо низку нових ідей, які допоможуть нам разом будувати Безпечну країну.

 

Миру та благополуччя у Новому році!