Єдиний національний урок: для школярів створено нові відеоматеріали з безпеки дорожнього руху та домедичної допомоги

Міжнародний благодійних фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» продовжує напрацьовувати нові матеріали для єдиних національних уроків з безпеки дорожнього руху. Цього разу ми пропонуємо до вашої уваги урок «Безпечна дорога додому»: обов’язки і права пішоходів та пасажирів, а також кілька уроків з надання домедичної допомоги.

У відео «Безпечна дорога додому»: обов’язки і права пішоходів та пасажирів розповідаємо про загальні поняття та терміни, що стосуються пішоходів та пасажирів, їх основні права та обов’язки, правила безпеки на залізничному транспорті та інші важливі аспекти безпечної поведінки на дорозі.

 

Відеоуроки орієнтовані на дітей шкільного віку та покликані максимально просто познайомити їх з основами правил дорожнього руху та змінити їхню поведінку на дорозі, що у свою чергу допоможе уникнути багатьох неприємностей і ризиків.

 

У відео з надання домедичної допомоги інструктори Фонду розповіли про те, як діяти при масивній кровотечі, дотримуватися правил власної безпеки та правил виклику  екстреної медичної допомоги.

 

Більш детально ознайомитися з відеоматеріалами можна на нашому сайті у розділі Єдиний національний урок або на YouTube-каналі «Безпечна країна».

 

Нагадаємо, 17 травня в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти відбудеться традиційний онлайн-урок «Безпечна дорога додому» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод, організатором якого є МБФ “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” спільно з Міністерством освіти та науки України в рамках 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху.

 

Окрім нових відеоуроків, педагогічні працівники можуть скористатися методичним посібником «Безпечна дорога додому», який теж поповнили нові розділи, а також низкою інших тематичних відеоматеріалів .