Єдиний національний урок: Фонд презентує нове відео про особливості носіння світлоповертальних елементів

З 13 по 19 листопада в Україні відбудеться Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»  презентує новий відеоурок для школярів «Безпечна дорога додому: особливості носіння світлоповертальних елементів».

Відео «Безпечна дорога додому: особливості носіння світлоповертальних елементів»  — це третя частина методичного посібника «Безпечна дорога додому», екранізацію якого Фонд розпочав цього року з метою поповнення методологічної бази для єдиних національних уроків та позакласних занять з безпеки дорожнього руху в освітніх закладах країни.

Третя частина посібника присвячена особливостям носіння світлоповертальних елементів (СПЕ) задля видимості пішоходів та велосипедистів у темний час доби. У новому відео йдеться про різновиди та якісні характеристики СПЕ та рекомендації до їх використання. Також урок містить рекомендації з поглиблення знань щодо світлоповертальних елементів та популяризації їх носіння серед школярів.

Нагадаємо, з метою підготовки та якісного проведення єдиних уроків з безпеки дорожнього руху, Фондом було розроблено методичний посібник «Безпечна дорога додому». У 2023 році стартувала екранізація посібника. Перша частина посібника присвячена правам та обов’язкам пішоходів, друга — особливостям дорожнього руху велосипедистів.

Загалом єдині національні уроки з основ безпеки дорожнього руху в освітніх закладах проходять двічі на рік в рамках Тижнів безпеки дорожнього руху з ініціативи Фонду за підтримки Міністерства освіти і науки України.