Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок  ДТП» вітає усіх наших юних друзів з Днем захисту дітей – святом, яке 1 червня солідарно відзначається в усьому світі та підкреслює важливість збереження безпеки та благополуччя дітей, дотримання їхніх прав та свобод, відстоювання честі та гідності.

Уперше ці постулати були закладені в основу Женевської декларації прав дитини, ухваленої Лігою Націй ще в 1924 р., пізніше, у 1959 році – у Декларації прав дитини, схваленої ООН. 20 листопада 1989 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила Конвенцію про права дитини. З проголошенням нашою державою незалежності документ було ратифіковано та внесено до складу національного законодавства.

Сьогодні як ніколи раніше, відколи Україна стала гарячою точкою на карті, а наші діти потерпають від збройної агресії, насилля, сирітства, поневірянь, голоду, – питання їхнього захисту та безпеки є особливо актуальним.

Вже близько десяти років, працюючи у сфері безпеки на дорогах, більшу частину соціальних проєктів Фонд спрямовує саме на дитячу аудиторію. Ми навчаємо основам безпечної поведінки на дорозі в якості як пішохода і як водія, першій невідкладній допомозі у разі нещасних випадків, пропагуємо дотримання правил дорожнього руху та дорожньої культури, створюємо цікавий тематичний відеоконтент та соціальну рекламу. Приємно, що за останні роки наші заходи стали впізнаваними та улюбленими серед дітей та молоді. Серед них, зокрема:

  • щорічний всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна», до якого активно долучаються більше 4 тис. учасників щороку;
  • загальнонаціональні уроки з безпеки дорожнього руху;
  • навчально-розважальні заходи з безпеки життєдіяльності «Safety Weekend»;
  • тренінги з домедичної допомоги серед дітей та підлітків «Знаємо та діємо», «I can help you».

Сьогодні це те найменше, що ми можемо зробити, аби наші діти були більш обізнаними в питаннях безпеки та змогли захистити себе і тих, хто поруч.  

Ми продовжуємо працювати у наших проєктах, розвивати їх та наповнювати новими ідеями. І, безумовно, не без участі наших юних громадян. Наш зворотній зв’язок відкритий: готові розглянути зауваження, пропозиції та навіть можливості співпраці. Писати нам можна відразу ж на сайті у розділі КОНТАКТИ або ж на електронну адресу fond@dopomogadtp.com

Дорогі наші юні друзі! Ви є нашим майбутнім і нашим натхненням! Тож ще раз вітаємо зі святом! Мирного вам неба, щасливого та безпечного дитинства, веселкового настрою, втілення найсміливіших мрій!