Запрошуємо долучитися до І етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні!

Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП”, постійний співорганізатор загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху в країні, дотримуючись усіх карантинних заходів, все ж продовжує підготовку  до традиційного проведення Тижнів БДР у цьому році.

 

Зростаючі цифри тотального травматизму і смертності на дорогах країни є нашою ще однією болючою проблемою, яку на жаль, не помічають або ігнорують. Щороку  ДТП забирають життя більше 3 500 тис. громадян, більше 100 тис. потерпають від їхніх наслідків, потребуючи медичної та медико-психологічної допомоги, тривалої реабілітації та компенсації, що створює додаткове навантаження на економіку держави. Щодня на дорогах країни гине 10 осіб, про яких ніхто не говорить!

 

Світове співтовариство, у тому числі Україна, під час Стокгольмської конференції, що відбулась під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я в лютому цього року, ухвалили рішення про вжиття невідкладних заходів на рівні держав, аби, рухаючись до нульової смертності внаслідок ДТП, зменшити показники дорожньо-транспортного травматизму як мінімум удвоє впродовж наступного десятиліття. Вже у цьому році, підбиваючи підсумки реалізації заходів, визначених Генеральною Асамблеєю ООН в рамках Десятиліття дій з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020, національною Стратегією та Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 р., Україна має визначити та схвалити подальші національні цілі і стратегії з підвищення безпеки дорожнього руху.

 

Враховуючи наш тривалий та позитивний досвід співпраці з багатьма компетентними міністерствами та відомствами, вітчизняними та міжнародними організаціями, представниками бізнес-середовища та громадськості, запрошуємо їх, а також усіх бажаючих – лідерів думок, волонтерів, усіх, кому небайдуже питання безпеки дорожнього руху в державі – долучитися до підготовки та проведення Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні у цьому році.

 

Попри нестабільну ситуацію в країні, ми сподіваємося на краще та підтримуємо проведення заходів Тижнів БДР, як і щороку, у два етапи:

  • І етап – з 12 по 17 травня 2020 р.;
  • ІІ етап – з 9 по 15 листопада 2020р.

Формат проведення заходів обговорюється!

 

Свої ідеї та пропозиції до Загального плану заходів 1-го етапу Тижня просимо надати до 10 квітня 2020 року на e-mail: fond@dopomogadtp.com або поштою на адресу: Київ, вул. Велика Васильківська 55-Г, офіс 100.

 

Детальна інформація за тел. (044) 466 43 81, (068) 466 43 82.