Зі святом Весни, любі жінки!

Щиро й сердечно вітаємо усіх жінок країни, у тому числі наших чарівних колег та партнерів, з прийдешнім святом 8 Березня!

  Приєднуємось до найтепліших слів, що лунають цього дня у Вашу честь – Ви були і залишаєтесь берегинями всього доброго, мирного та світлого на цій землі. Яку б місію не обрала жінка, вона може бути одночасно і турботливою матір’ю, і сильним керівником, і лагідною дружиною, і надійним професіоналом, і воїном, здатним захищати рідну землю.

  Нам щастить співпрацювати саме з такими, сильними та готовими на самопожертву, для яких захист та безпека на дорозі – у більшості не лише частина професії, але й душі. Дякуємо Вам за відданість, підтримку та довіру, нестримну життєву енергію та творчий запал заради розвитку безпеки дорожнього руху, втілення намічених планів та ідей.

  Від імені Міжнародного благодійного фонду, та від себе особисто, щиро зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не лише у святкові дні, було безпечно, затишно та надійно. Хай легкими будуть життєві шляхи, багатими на здобутки, добробут, любов та процвітання! Хай ніколи біда не торкається осель та родин, а доля підносить лише приємні несподіванки.

  Будьте такими, як і личить бути весні, – прекрасними, усміхненими та щасливими!

 

З повагою

президент МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Юрій Чорний