Знаємо та діємо: у лікарні «Охматдит» відбувся пізнавальний тренінг для дітей

У рамках 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху 16 листопада в освітньому центрі ДУ «Школа супергероїв», який працює на базі «НДСЛ «Охматдит», відбувся навчально-виховний захід з безпеки життєдіяльності для дітей.

Організаторами пізнавального заходу для школярів 7-11 класів, які проходять лікування на базі «НДСЛ «Охматдит», виступили Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та освітній центр державної установи «Школа супергероїв» за участю Патрульної поліції України.

 

Тренери з домедичної допомоги Фонду разом з представниками Управління патрульної поліції м. Київ влаштували для  школярів інтерактивне навчання та познайомили з  правилами домедичної допомоги, безпечного поводження на дорозі та використання світлоповертальних елементів в темний час доби.

Усі юні учасники заходу отримали світлоповертальні браслети та солодкі подарунки.

 

Нагадаємо, МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» понад 15 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні. Основною метою Фонду є організація різноманітних проєктів та заходів з популяризації важливості дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед громадськості, а також допомога тим, хто постраждав в дорожньо-транспортних пригодах.

 

Фонд долучається до впровадження державної політики та реалізує власні проєкти з підвищення безпеки на дорогах. Є постійним співорганізатором проведення загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху.

 

Значну частину просвітницької діяльності ми спрямовуємо на молоде покоління, адже вони є запорукою нашого безпечного майбутнього.

Фонд реалізує низку проєктів для молоді: загальнонаціональні єдині уроки з безпеки дорожнього руху у закладах освіти; тематичні навчально-виховні заходи вихідного дня «Safety Weekend»; тренінги з надання домедичної допомоги для дітей та молоді; щорічні всеукраїнські молодіжні конкурси фото- та відеоробіт.

Нагадаємо, в рамках Тижня безпеки дорожнього руху на сайті Фонду проходить віртуальна-фотовиставка «Молодь за безпеку дорожнього руху» до якої увійшли кращі роботи цьогорічного VI Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт. Також виставка фоторобіт пройде в офлайн-форматі на базі Донецького державного університету внутрішніх справ (м. Кропивницький, м. Кривий Ріг, м. Івано-Франківськ).