INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Запрошуємо долучитися до І етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП”, постійний співорганізатор загальнонаціональних Тижнів безпеки дорожнього руху в країні, дотримуючись усіх карантинних заходів, все ж продовжує підготовку  до традиційного проведення Тижнів БДР у цьому році.

 

Зростаючі цифри тотального травматизму і смертності на дорогах країни є нашою ще однією болючою проблемою, яку на жаль, не помічають або ігнорують. Щороку  ДТП забирають життя більше 3 500 тис. громадян, більше 100 тис. потерпають від їхніх наслідків, потребуючи медичної та медико-психологічної допомоги, тривалої реабілітації та компенсації, що створює додаткове навантаження на економіку держави. Щодня на дорогах країни гине 10 осіб, про яких ніхто не говорить!

 

Світове співтовариство, у тому числі Україна, під час Стокгольмської конференції, що відбулась під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я в лютому цього року, ухвалили рішення про вжиття невідкладних заходів на рівні держав, аби, рухаючись до нульової смертності внаслідок ДТП, зменшити показники дорожньо-транспортного травматизму як мінімум удвоє впродовж наступного десятиліття. Вже у цьому році, підбиваючи підсумки реалізації заходів, визначених Генеральною Асамблеєю ООН в рамках Десятиліття дій з забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020, національною Стратегією та Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 р., Україна має визначити та схвалити подальші національні цілі і стратегії з підвищення безпеки дорожнього руху.

 

Враховуючи наш тривалий та позитивний досвід співпраці з багатьма компетентними міністерствами та відомствами, вітчизняними та міжнародними організаціями, представниками бізнес-середовища та громадськості, запрошуємо їх, а також усіх бажаючих – лідерів думок, волонтерів, усіх, кому небайдуже питання безпеки дорожнього руху в державі – долучитися до підготовки та проведення Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні у цьому році.

 

Попри нестабільну ситуацію в країні, ми сподіваємося на краще та підтримуємо проведення заходів Тижнів БДР, як і щороку, у два етапи:

  • І етап – з 12 по 17 травня 2020 р.;
  • ІІ етап – з 9 по 15 листопада 2020р.

Формат проведення заходів обговорюється!

 

Свої ідеї та пропозиції до Загального плану заходів 1-го етапу Тижня просимо надати до 10 квітня 2020 року на e-mail: fond@dopomogadtp.com або поштою на адресу: Київ, вул. Велика Васильківська 55-Г, офіс 100.

 

Детальна інформація за тел. (044) 466 43 81, (068) 466 43 82.