INTERNATIONAL CHARITABLE FOUNDATION
«ASSISTANCE TO VICTIMS OF ROAD ACCIDENTS»
(068) 466 43 82 (044) 466 43 81 Ukraine, Kyiv, st. Velyka Vasylkivska 55-G, office 100, PO Box 217 E-mail: fond@dopomogadtp.com
(Українська) Фонд спільно з МОН України проведуть інформкампанії з популяризації носіння світлоповертальних елементів серед школярів

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

16 лютого 2021 року президент Міжнародного благодійного фонду «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» Юрій Чорний провів зустріч із заступником Міністра освіти і науки України Вірою Роговою. Сторонами досягнуто домовленостей про поглиблення співробітництва у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема в частині популяризації обов’язкового носіння дітьми в Україні світлоповертальних елементів.

 

Як відомо, згідно нових змін, внесених до Правил дорожнього руху (§.4.4. ПДР) від 11.11.2020 р., відтепер пішоходи у темну пору доби або за умов недостатньої видимості на дорогах та вулицях мають обов’язково використовувати світлоповертальні елементи, або ж носити одяг з такими елементами.

 

«Безпека дітей на дорозі є чи не найголовнішою у цьому питанні, а тому Фонд зі своєї сторони докладе максимум зусиль, аби маленькі українці були максимально забезпечені якісними світлоповертальними елементами, а також достатньо поінформованими щодо правил та необхідності їхнього використання», – відзначив Юрій Чорний.

 

Він наголосив, що для цього Фонд уже активізував вітчизняні виробничі потужності, зокрема з пошиву світлоповертальних текстильних ременів, браслетів та жилетів із найякіснішої сировини. Спільно із МОН України Фонд планує провести низку тематичних інформаційно-просвітницьких заходів серед закладів освіти, аби якомога більше дітей та молоді дізналися про важливість елементів одягу, які допоможуть зберегти їм життя на дорозі.

 

Доведено, що використання світлоповертальних елементів у темний час доби на дорозі знижує ризик травматизму та смертності серед пішоходів на 85%.