В Україні розпочався Тиждень безпеки дорожнього руху. План заходів

23-29 травня 2022 р. в Україні проходить щорічний загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху. Враховуючи ситуацію в країні, його заходи у травні присвячені будуть питанням безпеки на дорогах в умовах воєнного стану.

Попри воєнні дії залишається актуальним збереження усіх функцій в дорожньо-транспортній сфері, забезпечення основних транзитних сполучень, дотримання водіями правил дорожнього руху та інших вимог безпеки при перевезеннях пасажирів та вантажів, якості підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами, оперативного реагування службами на наслідки ДТП, врегулювання страхових випадків та інших важливих питань з урахуванням особливостей воєнного стану.

Важливою, як і раніше, залишається також превентивна робота з населенням, спрямована на попередження дорожньо-транспортного травматизму та неухильне дотримання правил безпечної поведінки на дорозі.

Міжнародний благодійний Фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» як основний співорганізатор заходів анонсує проведення впродовж Тижня:

  • традиційних всеукраїнських онлайн-уроків та виховних занять із учнями з питань безпечної поведінки на дорогах (методичні та відео-матеріали для підготовки до занять, розроблені за сприяння МОН України, доступні за посиланням або на Ютюб-каналі «Безпечна країна»);
  • загальнонаціональної щорічної благодійної донорської акції «Здай кров – врятуй життя» (у всіх Центрах переливання крові по Україні відповідно до їхніх вимог та графіків прийому донорів)

Зверніть увагу! У столиці донорів чекають за адресами: вул. М. Берлінського, 12 та вул. П. Запорожця, 26. НДСЛ «Охматдит» не приймає донорів у вт-ср цього тижня.

  • старт V щорічного всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт серед дітей та молоді «Безпечна країна», з умовами та вимогами якого можна ознайомитися за посиланням)

Із переліком усіх заходів Тижня можна ознайомитися тут:

Загальний План заходів Тижня безпеки дорожнього руху 23-29 травня 2022 року

Закликаємо усіх  бажаючих в межах компетенції та можливостей долучитися до їх проведення.

З додаткових питань звертатися за тел. 068-466-43-82